Anahtar

Alanya, Turkey
KIZLARPINARI MAH.ATA.CAD.ANAHTAR CIKMAZI Nº1, ALANYA, TR
This apartment hotel is located in Alanya, 60 metres from the beach. A plethora of shops and entertainment venues are located about 200 metres from the complex. Public transport departs from stops located directly in front of the apartments. Local attractions include Alanya Castle, Alanya Dockyard and Arsenal, the Red Tower, Alanya Archaeological Museum and Damlatas Cave.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!