Antique Roman Palace Hotel

Alanya, Turkey
Atatürk Caddesi, 31, Alanya
Положба: Хотелот се наоѓа во областа Obakoy, на 2км од центарот на Аланија, на 132 км од аеродромот во Анталија. Услуга: All Inclusive (шведска маса). Плажа: Хотелот располага со приватна плажа, со камчиња и песок која е на 20м оддалечена од хотелот, преку патот. Лежалки и чадори за сонце на плажата се бесплатни, а се наплаќаат душеците. Пешкири на плажата нема. * ГРАТИС сместување за 2 деца (до 10 и 3 години)

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!