Aslan City Hotel

Alanya, Turkey
Saray, Hacıhamdioğlu Caddesi No:11, 07400 Alanya/Antalya, Turkey, Alanya
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Aslan City Hotel» is located in Alanya. This hotel is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Alanya Aquapark, Alanya Archeological Museum and Cleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!