Grand Atilla Hotel

Alanya, Turkey
Oba Mahallesi 14, Sokak No. 3, Alanya
When you stay at Grand Atilla Hotel in Alanya, you'll be near the beach, within a 15-minute drive of Alanya Aquapark and Damlatas Caves. This family-friendly hotel is 3.4 mi (5.5 km) from Kleopatra Beach and 3.4 mi (5.5 km) from Alanya Harbor.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!