Kleopatra Bavyera Hotel

Alanya, Turkey
Saray Mah. Guzelyali Cad. Bebek Sok. No:8, Alanya
Only a few steps from the Mediterranean Sea, Kleopatra Bavyera Hotel offers a private beach area and air-conditioned rooms with Wi-Fi. The hotel includes a spa centre with a sauna and a Turkish bath.The restaurant serves meals with à la carte and buffet dining options. The lobby bar offers refreshing drinks throughout the day.Decorated in soft colours, the rooms of Kleopatra Bavyera are equipped with a minibar and an LCD TV. They all feature a private balcony.
From the date of: 11/12/2022 Service Tax payable directly at the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!