Infinity Beach Hotel

Alanya, Turkey
Konaklı mahallesi İskele sk, 3, Alanya
This hotel lies just a few minutes walking distance away from the beach, in the Konakli District of Turkeys southern coast. The hotel is located just 13 km away from the bustling resort of Alanya. Guests will find themselves within easy access of a number of local shops. Links to the public transport network can be found nearby. The hotel enjoys a wonderful design, beautifully blending contemporary and traditional elements. This charming hotel comprises tastefully-decorated guest rooms, which feature colourful wall prints, for a relaxed ambience. The hotel features a number of facilities and services, ensuring an enjoyable stay for each and every traveller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!