Selene Beach & Spa Hotel

Alanya, Turkey
Türkler Mah. Gölcük Cad, 11, Alanya
Located in Alanya, Numa Beach & Spa Hotel - Adults Only is by the sea, within a 15-minute drive of Sealanya and Konakli Mosque. This 4-star hotel is 11.6 mi (18.6 km) from Kleopatra Beach and 13.4 mi (21.5 km) from Alanya Aquapark.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!