Bella Bravo Suite Hotel

Alanya, Turkey
OBAKOY MEVKII ATATURK CAD,27
Situated in Alanya, the Bella Bravo Suit Hotel is an easy drive from the city centre. The Bella Bravo Suit Hotel has 40 rooms and offers an outdoor swimming pool (seasonal). It also features a currency exchange, a lift and a 24 hour reception. A Wi-Fi connection is also provided. All the well-equipped rooms at the Bella Bravo Suit Hotel include an in-room dining area and a kitchenette.  For those preferring to dine out, there are a number of dining options a short stroll from the hotel. Gazipasa Airport (GZP) is under a 40-minute drive from the Bella Bravo Suit Hotel. Guests can discover nearby attractions.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!