Scylax Family Club

Alanya, Turkey
Mahmutlar Mahallesi, Alanya
Location
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Scylax Family Club» is located in Alanya. This hotel is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Naula Ancient City, Alanya Lighthouse and Kizil Kule.
At the hotel
You can stop by the bar. Taste the local cuisine and have a rest in the restaurant. Also, the following services are available for guests at the hotel: a spa center. Swimming fans are going to enjoy a pool and an outdoor pool.
For business meetings, there is a conference hall. Additional services that the hotel offers to its guests: a laundry, dry cleaning and press.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!