Club Wasa Holiday Village

Alanya, Turkey
58 Mustafa Kemal Bulvarı, Alanya
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Club Wasa Holiday Village» is located in Alanya. This hotel is located in 11 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Alaettinoglu Cultural Park, Sarapsa Hani Fortress and Time Center Outlet.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!