Delphin Deluxe Resort

Alanya, Turkey
Alara Turizm Merkezi, S/N
Location Our hotel is located between the palm beach and colorful flowers. The distance to the airport of Antalya is 90 km and the towns Alanya and Side are 32 km far away. The facility Our hotel that offers you an excellent holiday option consists of a six-storey building (416 standard rooms) and a seven-storey annex building (79 family rooms and 3 standard rooms). In the main building there are 4 panoramic elevators and in the annex building are 3 elevators. In the lobby floor you find the reception, piano bar with live music, Delphin Cafe & Bar and stores for shopping. Area 50.000 m² Main Building and Annex Building Category 5 Stars Year of Construction 2001

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!