XORIA DELUXE HOTEL

Alanya, Turkey
D400 Caddesi Payallar Mah, Alanya
Локација: Хотел Xoria Deluxe се наоѓа во регионот Конакли. Оддалечен е 15 км од Аланија и 110 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Приватната плажа на хотелот е песочна и камчеста. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни. Постои подземен премин од хотелот Xoria Deluxe 5 * до плажа.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
пребарување
27
пребарување
28
пребарување
29
пребарување