Diamond Hill Resort Hotel

Alanya, Turkey
TOSMUR KAS.MERKEZ MAH.,11
This hotel is situated in the district of Tosmur, just 5 km away from the centre of Alanya. The hotel is situated close to many of the city's most intriguing attractions. A myriad of shopping, dining and entertainment venues can be found nearby. The hotel lies within easy access of convenient public transport links. This charming hotel enjoys a modern design, tempting visitors with the promise of a comfortable, enjoyable stay. The guest rooms are elegantly designed, oozing luxury and comfort. Guests are invited to wine and dine in style, in the hotel's charming restaurants. The hotel also features a spa centre, where guests can enjoy the utmost in relaxation and rejuvenation. This hotel is sure to surpass all expectations.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!