Dizalya Palm Garden - All Inclusive

Dizalya Palm Garden - All Inclusive

Alanya, Turkey
Kulak Mevki., 14 Konakli, Alanya
Plans for the journey: have a rest and enjoy! Resort «Dizalya Palm Garden - All Inclusive» is located in Alanya. This resort is located in 10 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort — Alaettinoglu Cultural Park, Time Center Outlet and Sarapsa Hani Fortress.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!