Eftalia Ocean Hotel

Alanya, Turkey
Turkler Mevkii, Alanya
You’d never want to leave such a hotel — hotel «Eftalia Ocean Hotel» is located in Alanya. This hotel is located in 16 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Sealanya Dolphinpark Seapark, Konakli Mosque and Konakli Clock Tower Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!