Gold Island Hotel

Alanya, Turkey
Fugla Mah. Gölcük Cad. No: 27, Alanya
Sophisticated but very comfortable hotel «Gold Island Hotel» is located in Alanya. This hotel is located in 20 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Ulaş Park Önü Plajı, Sealanya Dolphinpark Seapark and Pegasos Resort Otel Plajı.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!