Graf Victor Apart Hotel

Alanya, Turkey
Kestel Mah. Toklar Sk., Cad. No 10, Alanya
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Graf Victor Apart Hotel» is located in Alanya. This hotel is located in 10 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Mahmutlar Beach, Alanya Lighthouse and Kizil Kule.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!