Green Garden Apart Hotel

Alanya, Turkey
Obagöl Mah.4. Sokak No:3 Alanya,
There are a total of 273 rooms on the premises. This popular hotel is ideal for both business travellers and holidaymakers. The front desk offers 24-hour reception. Lift access is available to guests for added convenience. Guests can shop at the handy minimarket for any last-minute needs or forgotten toothbrushes. There is a shop on the premises. Some rooms overlook the Hotel 's beautiful garden. The Hotel provides a key collection service. The Hotel offers a laundry service. There is a launderette available for long-term stays. Guests can make use of the medical service in case of illness. The Hotel offers a bicycle hire service. There is a gym on the premises for guest convenience. Guests can make use of the airport transfer service. Multilingual staff is available to help guests with any queries or service bookings. Security is provided 24 hours a day.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!