GreenLife Hotel

Alanya, Turkey
Kestel Mah dam cad no: 20, Alanya
Located in Alanya, GreenLife Hotel is by the sea, a 3-minute drive from Mahmutlar Beach and 7 minutes from Mahmutlar Clock. This family-friendly property is 5.1 mi (8.3 km) from Alanya Aquapark and 5.3 mi (8.6 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!