Simurg Halal Luxury Hotel

Alanya, Turkey
Payallar Mah. Yakup Koç Cd. No:4, Alanya
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Simurg Halal Luxury Hotel» is located in Alanya. This hotel is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Konakli Mosque, Konakli Clock Tower Square and Sarapsa Hani Fortress.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!