Hildegard Hotel

Alanya, Turkey
SARAY MAH 958 NOLU SK NO 3,
Tripadvisor Score: 4.5
Hildegard Hotel Welcome to the 3x000D star Hildegard Hotel in Alanya antalya. On site car parking is available. Dining is available at the hotel, which has it's own restaurant. Room Facilities Hildegard Hotel. All rooms have a hairdryer. There is a no smoking policy throughout the hotel. Rooms offer internet access via wifi or modem. Wireless internet is also available in public areas. All rooms feature a stocked minibar. Leisure Info. Leisure facilities are available at the Hildegard Hotel. Other Info. The hotel offers an airport shuttle service. Pets are made most welcome at the hotel. A concierge service is available to guests. The hotel has disabled facilities with wheelchair access to the hotel and reception areas of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!