Hotel May Flower

Alanya, Turkey
5125035 KADIPASA MAH. SUGOZU CAD. 2, ALANYA, TR
May Flower Apart Hotel located in the city center of Alanya, May Flower Apart Hotel has been builded on 2000m2 area in 1993.This property is 12 minutes walk from the beach. Offering an outdoor pool, seasonal outdoor pool and sun terrace, May Flower Apart Hotel is located in Alanya. Guests can enjoy the on-site bar. The rooms are fitted with a flat-screen TV. You will find a coffee machine in the room. Every room comes with a private bathroom. May Flower Apart Hotel features free WiFi throughout the property. There is a 24-hour front desk at the property. You can play billiards at this resort, and bike hire and car hire are available. Alanya Aquapark is 600 m from May Flower Apart Hotel, while Alanya Archaeological Museum is 700 m from the property. The nearest airport is Gazipasa Airport, 39 km from the property. We speak your language!

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!