Hotel Stella Beach

Alanya, Turkey
OKURCALAR KASABASI ALARA TOURISM CENTRE
A very comfortable beach hotel, ideal for restful days on the wide beach or shopping and sightseeing in the nearby resorts of Side and Alanya. It comprises a total of 247 rooms and has a pleasant garden with outdoor pool and waterslides. The hotel is located approximately 2 km away from Okurcalar and public transport runs in front of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!