Ozkaymak Incekum Hotel

Alanya, Turkey
Avsallar Kasabasi Merkez Mah.Incekum Cad. 20, 10, Alanya
The hotel is located in the small town of Avsallar, in a small bay with its own sand and pebble beach. There are transport links close by to bigger towns, including the popular resort of Alanya, 23 km away. The hotel has an international mix of guests and offers a range of facilities and recreational activities including a soft animation programme and spa facilities. For wining and dining options there is a main restaurant and an a la carte restaurant, a lobby bar and garden bar. Some facilities are shared with the sister hotel next door.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!