Kirman Hotels Leodikya Resort

Kirman Hotels Leodikya Resort

Alanya, Turkey
ALARA TURIZM MERKEZI, KARABURUN MAH.
This hotel is located between Alanya and Manavgat on one of the best Turkish beaches, called Karaburun. The hotel is 23 km from Manavgat, 37 km from Alanya, and 85 km from Antalya Airport. The air-conditioned hotel comprises a total of 242 rooms. Guests are welcomed into an elegant and spacious reception hall with 24-hour reception and check out service. Facilities include a shopping centre, a disco and a variety of dining options. Additionally, the hotel offers conference facilities, a currency exchange, and a laundry service. Each en suite room comes fully-equipped as standard including a satellite/cable TV, a minibar and individually regulated air conditioning and heating. The hotel offers a main outdoor swimming pool with pool-side bar, spa treatment and a broad range of sport options.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!