Kleopatra Aytur Apart

Alanya, Turkey
SARAY MAH.KALE ARKASI SOK.NO:3 ALANYA,3
This apartment hotel enjoys a central setting in Alanya. The hotel is located just 200 metres away from Cleopatra Beach. The hotel is conveniently located just 3 km away from Alanya Castle. Antalya Airport is just 130 km away from the hotel. This charming hotel enjoys an elegant design, greeting visitors with warm hospitality and excellent service. The accommodation options are superbly designed, and come complete with modern amenities. The apartments offer an elegant home away from home, in which to completely unwind. Guests can enjoy a leisurely swim in the pool, or simply sit back and unwind with a refreshing drink.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!