Kleopatra Life

Alanya, Turkey
KIZLARPINARI MAH ATATURK CAD, 224
Tripadvisor Score: 4.0
This pleasant city and beach hotel faces Alanya's famous Cleopatra's Beach and is approximately 2 km from the centre of the resort. Café bars and restaurants can be found closeby, while the main bus station is just a 5-minute walk away. Guests can relax by the hotel's pool or alternatively, the hotel has a private section of the lovely beach where a beach bar service is available (seasonal).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!