KLEOPATRA ROYAL PALM

Alanya, Turkey
Kizlarpinari Mah Ataturk Cad, Alanya
Локација: Хотелот се наоѓа покрај познатата градска плажа Клеопатра, на 118км од аеродромот во Анталија и на 1 км од центарот на градот. Лежалки и чадори за сонце покрај базенот се бесплатни, додека на плажа се доплаѓаат. Сместување: Хотелот располага со 118 соби. Секоја соба е опремана со балкон, бања со туш, фен, клима, телефон, ТВ со музички канали, клима, мини бар (се наплаќа) и сеф (се наплаќа). Стандарни соби (една спална соба, една бања, макс. 2+1 лице), Фамилијарни соби (една дневна соба, една спална соба, една бања, макс. 4 лица). Содржини: Главен ресторан за сервис- шведска маса, снек бар, бар покрај базен и бар на плажа. Останати услуги како доктор, сервис за перење,факс, телефон, интернет, рент а кар и WI-FI интернет конекција дополнително се наплаќа. Спорт и забава: Хотелот располага со отворен базен, базен за деца, пинг понг, одбојка во градина, одбојка на плажа, турска бања. Дополнително се наплатуваат сауна, масажи, билјард и водени спортови. Хотелот исто така нуди мини клуб за деца од 4 до 12 години, детско игралиште, забавни дневни и вечерни програми

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!