Kleopatra South Star

Alanya, Turkey
SARAY MAH.MEHMET AKIF ERSOY CAD.,34
The apart hotel is situated only 60 m away from the famous Kleopatra Beach in the popular holiday destination of Alanya. The city centre with its shops, restaurants and bars is only 600 m away, sights such as the famous Red Tower or Alanya Castle are within easy reach. Antalya Airport is 125 km away. The hotel features 24-hour reception, currency exchange, WIFI, restaurant, bar, outdoor pool, children's pool, playground, medical assistance, bicycle rental and free parking nearby.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!