Long Beach Resort & Spa - All Inclusive

Long Beach Resort & Spa - All Inclusive

Alanya, Turkey
Türkler mh. Akdeniz Bulvari No:26, Alanya
Everything you need is in one place. Resort «Long Beach Resort & Spa - All Inclusive» is located in Alanya. This resort is located in 18 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Sealanya Dolphinpark Seapark, Ulaş Park Önü Plajı and Konakli Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!