My Home Resort

Alanya, Turkey
FUGLA MEVKII AVSALLAR-INCEKUM,
This hotel is in an excellent central location. The hotel is located in Avsallar, 22 km from Alanya city centre. Guests can use local public transportation to visit Alanya, where there are attractions and landmarks, such as Alanya Castle, Alanya Dockyard and Arsenal, the Red Tower, Alanya Archaeological Museum and Damlatas Cave.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!