Oba Star Hotel & Spa

Alanya, Turkey
OBAGOL MEVKII, MESUT CAD.,
Located in the centre of Oba, this elegant modern hotel is just one minute from the beach and the warm waters of the Mediterranean Sea. Features include swimming pools with water slides, sports facilities, sauna and hammam. The centre of Alanya with its large variety of shops, restaurants, bars and cafés and its famous attractions such as the Red Tower is within easy reach. Economy rooms have french balcony.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!