Oba Time

Alanya, Turkey
Hacikadiroglu caddesi,24 6
Oba time Hotel is located in the heart of Oba , Alanya,  Antalya close to all amenities and all charming spots. Oba Time hotel is totally renovated and started service in 2013.4 star comfortable decorated and serves boutique style with professional team. Oba Time hotel has Ala Carte restaurant with various delicious courses, Spa center with sauna, steam room, Turkish bath and hair dresser. Swimming pool and Sun Bathing terrace is for your rest and enjoy. Oba Time beach bar has pebble beach with magnificient view of alanya Castle and Alanya Harbour. It is 40km away from Gazipasa International Airport and 125km Antalya International Airport. We are ready for your Unforgettable moments 

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!