Ozcan Hotel

Alanya, Turkey
KIZLARPINARI MH. BELEN SK.,10
This hotel is located just a few steps away from the beachfront in Alanya. Cleopatra's Beach is just a short distance away. The hotel is situated just 2 km from the resort centre and the pedestrianized shopping streets. Entertainment and dining options can be found nearby at the charming harbour area, which lies just 2.5 km away. The hotel also enjoys close proximity to a number of attractions. Links to the public transport network can be found nearby. The hotel enjoys a charming design, beautifully combining traditional and contemporary styles. The guest rooms are superbly designed, offering modern amenities for visitors' comfort. The hotel affords visitors a host of exemplary facilities and services, delivering a high level of excellence, which is sure to impress.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!