Ramira City Hotel - Adults Only

Ramira City Hotel - Adults Only

Alanya, Turkey
60 Atatürk Bulvari, Alanya
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Ramira City Hotel - Adults Only» is located in Alanya. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Alanya Aquapark, Alanya Archeological Museum and Cleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!