TITAN SELECT

Alanya, Turkey
Baklabeleni mevkii, Alanya
Локација: Хотелот се наоѓа во регионот Конакли, на 5 минути од плажа. Располага со приватен дел на плажа, каде користењето на чадори за сонце и лежалки е бесплатно. Хотелот е на база “all inclusive” (шведска маса). Располага и со надворешни и внатрешни базени, три ресторана, два бара, клуб за деца и организирани вечерни забави.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!