Senza Inova Beach Hotel

Alanya, Turkey
144 GULLERPINARI MAH.KEYKUBAT BLV., ALANYA, TR
Tripadvisor Score: 3.0
The hotel is set on the beach, in the district of Konakli. Guests will find themselves surrounded by ample opportunities for exploration and discovery. Alanya Castle is just a short distance away. A number of attractions, as well as local amenities, can be found nearby. Links to the public transport network are situated close to the hotel. This hotel features beautifully-designed guest rooms, as well as 11 bungalow-style rooms. The hotel features a seemingly boundless range of facilities and services, ensuring that guests of all ages enjoy a truly unforgettable experience.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!