Titan Select

Alanya, Turkey
BAKLA BELENI MEVKII, KONAKLI,
This beach hotel is located on a main road, a few metres from the beach and from public transportation links. The hotel is surrounded by landscaped gardens, offering a very laid-back environment. The hotel is close to Konakli, a small town where guests can find shops, bars, nightlife and restaurants. The large tourist resort of Alanya is just 12 km away and has many attractions to visit, including a colourful weekly market and Alanya Castle.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!