Villa Sonata Apart Hotel

Alanya, Turkey
DAMLATAS CAD SERAL SOK 29,29
Alanya Castle is only 10 minutes by car from Villa Sonata and 300 meteers ( a 4 minutes walk) from the Cleopatra Beach.Antalya Airport is only 130 km away. Gazipasa is only 45 km away. There are museums and historical places, like Alanya Castle, Damlatas Cave and Cleopatra Beach near our hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!