White Gold Hotel & Spa

Alanya, Turkey
Gol Mah. Dadaslar Cad.No.2/1, Alanya
Here, you won’t puzzle over the place to go as everything you need is close by. Resort «White Gold Hotel & Spa» is located in Alanya. This resort is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Alanya Lighthouse, Kizil Kule and Alanya Castle.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!