Hotel Waya Guajira

Albania, Colombia
KM 1.5 VÍA CUESTECITAS, ALBANIA, LA GUAJIRA, COLOMBIA
Located in Albania, Waya Guajira is convenient to Princesa Negra Park and Albania Municipal Building. This hotel is within close proximity of Los Puentes Park. Make yourself at home in one of the 140 guestrooms. Bathrooms have showers and complimentary toiletries. Don`t miss out on the many recreational opportunities, including an outdoor pool, a spa tub, and a fitness center. Enjoy a meal at the restaurant or snacks in the hotel`s coffee shop/café. A complimentary continental breakfast is served daily from 5:30 AM to 9:30 AM. Located in Albania, Waya Guajira is convenient to Princesa Negra Park and Albania Municipal Building

прикажи повеќе

Hotel facilities

pool
restaurant
wireless internet

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!