Red Roof Inn Albany Airport

Albany, United States Of America
188 WOLF RD, ALBANY, US
Tripadvisor Score: 3.5
This comfortable hotel is situated in Airport Area. Customers will find the airport within 2. 7 kilometre(s). The property consists of 115 guests rooms. Red Roof Inn Albany Airport offers Wi-Fi internet connection on-site. The accommodation provides 24-hour reception. Cots are not available at Red Roof Inn Albany Airport. Red Roof Inn Albany Airport is not a pet-friendly establishment.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!