Arabella Beach Hotel - All Inclusive

Arabella Beach Hotel - All Inclusive

Albena, Bulgaria
Albena, Albena
With a stay at Arabella Beach Hotel - All Inclusive in Albena, you'll be near the beach, and 7.9 mi (12.8 km) from Golden Sands Beach and 7 mi (11.3 km) from Nirvana Beach. This 4-star hotel is 10 mi (16.1 km) from Aladzha Monastery and 10.6 mi (17 km) from Cabacum Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!