Vita Park Hotel and Aqua Park

Vita Park Hotel and Aqua Park

Albena, Bulgaria
Albena Resort, Albena
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Vita Park Hotel and Aqua Park» is located in Albena. This hotel is located in the center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Golden Sands Beach, Monument of the Bulgarian-Soviet Friendship and Ticha Stadium.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!