Hotel Kaliakra – Ultra All Inclusive

Hotel Kaliakra – Ultra All Inclusive

Albena, Bulgaria
Albena, Albena
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Hotel Kaliakra – Ultra All Inclusive» is located in Albena. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Golden Sands Beach, Monument of the Bulgarian-Soviet Friendship and Ticha Stadium.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!