Mar A Vista

Albufeira, Portugal
Largo Dos Lusíadas 8200-178 Albufeira,Largo Dos Lusíadas, Albufeira
од
EUR10040EUR
2 возрасни
This hotel enjoys a great setting in Cerro da Piedade in Albufeira. The hotel lies just a 10 minutes' walking distance away from the centre of the town, where they can explore the shopping, entertainment and dining venues that it has to offer. The stunning Fisherman Beach is located just 200 metres away from the hotel. Guests of all ages will appreciate the hotel's close proximity to Aqualand and Zoomarine. This charming complex offers the promise of a truly enjoyable holiday for all the family. The guest rooms provide a relaxing environment, in which to unwind in comfort at the end of the day. Guests can enjoy a leisurely swim in the pool, or simply lie back and enjoy the ultimate relaxation.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!