Garvetur Marina De Albufeira Apartments

Garvetur Marina De Albufeira Apartments

Albufeira, Portugal
EDIFÍCIO GALERIA COMERCIAL DA ORADA, RUA VÁRZEA DA ORADA, LOTE 6, Nº35, ALBUFEIRA, PT
City Center-near Albufeira Marina поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
Apartamentos Marina Albufeira A warm welcome awaits you at the mid size Apartamentos Marina Albufeira in Albufeira. The hotel offers restaurant facilities. Room Facilities Apartamentos Marina Albufeira. Smoking is permitted in certain bedrooms (please specify when booking) and the public areas of the hotel. Leisure Info. Leisure facilities are available at the Apartamentos Marina Albufeira. An outdoor swimming pool is available for hotel guests.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!