Bayside Salgados

Albufeira, Portugal
Herdade dos Salgados - Vale Rabelho, sn
Bayside Salgados is situated 1 km from the magnificent long golden sandy, Salgados beach. Enjoy clear and warm waters, with sand dunes on one side and marshland on the other.

The property offers a children's playground, hot tub and a swimming pool.

Bayside Salgados is 200 metres from the Salgados Golf Club, with a seaside location and many lakes. Palácio de Congressos do Algarve is 100 metres away.

The resort offers a mini bus service to the town of Albufeira. Once a peaceful fishing village, it retains its narrow streets in the old town, whitewashed houses and a charming beach.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties.
Check-in 15:00 - 00:00
Check-out 08:00 - 11:00
Key collection at the property.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!