Parque Mourabel, Oásis Village, Pé do Lago

Parque Mourabel, Oásis Village, Pé do Lago

Albufeira, Portugal
CAMINHO DO LAGO - PARQUE MOURABEL, S/N
Well-positioned in Vilamoura Suburb, this hotel is the ideal point of departure for excursions to Vilamoura. Falésia sandy beach is approximately 1.8 km away. A few metres from the hotel there are countless shopping facilities, bars and restaurants as well as public transportation links. This apartment complex lies in a lush garden just 2 km from the town centre.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!