Colina do Mar

Albufeira, Portugal
Rua Maria Teresa Semedo De Azevedo, 3
This hotel is centrally located in historic Albufeira, just 200 metres from the beach. The town centre square with its scores of shops, restaurants and bars, and a lively nightlife, is 200 m from the hotel. The hotel is well situated for access to public transportation, with links located just 300 m away. There is a golf course less than 3 km from the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!